DOMY MIESZKALNE i BUDYNKI WIELORODZINNE

Wykonywane przez nas projekty domów mieszkalnych są w pełni dostosowane do wymagań, potrzeb i możliwości naszych klientów. Projekty opracowywane są indywidualnie, z pełnym dostosowaniem do wybranej przez Inwestora działki budowlanej, otoczenia, lokalnych uwarunkowań oraz krajobrazu. Podczas projektowania doradzamy naszym klientom w zakresie funkcji jakie powinien spełniać nowy dom, rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych oraz w zakresie estetyki budynku i stylu detali architektonicznych.
Mamy wypracowane rozwiązania dla domów o dwóch lokalach mieszkalnych oraz o lokalu mieszkalnym i usługowym. Dostosowujemy rozkład i wielkości pomieszczeń, rozwiązania materiałowe, jak i estetykę budynku do każdej z funkcji jaką musi ten budynek spełnić. Proponujemy ciekawe rozwiązania dla budynków wielorodzinnych. 

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ

Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz: mieszkań, domów, biur i przestrzeni komercyjnych. Projekty obejmują rozwiązania funkcjonalne, różne koncepcje rozkładu pomieszczeń, wizualizacje, szczegółowe rozwiązania kolorystyczne i materiałowe oraz opracowania techniczno-wykonawcze.
Do projektów wykonujemy zestawienia całości asortymentu oraz pomagamy w realizacji zamówień. Nasze projekty wnętrz zawsze dostosowane są do gustów, potrzeb i możliwości naszych klientów.

Projekty mebli wykonujemy łącznie  z projektami wnętrz lub indywidualnie. Proponujemy również wykonawstwo mebli. Nasze projekty dostosowane są do gustu klienta, stylu wnętrz i wybranych rozwiązań materiałowych. Wykonujemy zarówno meble nowoczesne jak i stylizowane.
Witraż to szlachetny element wnętrza. Może być kolorystycznym akcentem, eleganckim, stylizowanym detalem, jak i nowoczesną, charakterystyczną formą. Projektowanie witraży to nasza pasja. Proponujemy i wyceniamy wykonawstwo witraży.

BUDYNKI i LOKALE USŁUGOWE

Lokale usługowe muszą spełniać określone funkcje i wymagania, natomiast proces projektowy związany jest z uzgodnieniami branżowymi.
Wykonywane w naszej pracowni projekty lokali usługowych realizowane są kompleksowo, dostosowane są w pełni do potrzeb i oczekiwań zarówno zarządców lokali jak i ich przyszłych klientów, przy jednoczesnym spełnianiu wymagań prawnych i formalnych. Wykonujemy również projekty zmiany sposobu użytkowania lokali wraz z przeprowadzeniem procedur urzędowych.

ANALIZY ARCHITEKTONICZNO - PRZESTRZENNE

Wykonujemy profesjonalne analizy architektoniczno - przestrzenne i analizy chłonności dla planowanych inwestycji. Doradzamy w wyborze działek budowlanych.


Ceny prac projektowych są podawane indywidualnie i zależą od zakresu opracowania. Zawsze staramy się dostarczyć najlepsze rozwiązania, odpowiadające wymaganiom i możliwościom finansowym naszych klientów. Proponowane przez nas ceny są konkurencyjne. W celu uzyskania wyceny projektu prosimy o kontakt.