PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ

Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz: mieszkań, domów, biur i przestrzeni komercyjnych.

Projekty wnętrz obejmują:

 • rozwiązania funkcjonalne – koncepcje rozkładu pomieszczeń
 • wizualizacje
 • szczegółowe rozwiązania kolorystyczne i materiałowe
 • opracowania techniczno-wykonawcze zawierające:
  • układ funkcjonalny każdego pomieszczenia  – aranżacja
  • układ ścian działowych i zabudów kg
  • układ instalacji sanitarnych
  • układ elektryki – oświetlenia i gniazd pomieszczeń przedstawiony
  • układ sufitów i dobór opraw oświetleniowych
  • rozwiązania materiałowe posadzek (deska/panel/gres/beton itp.) ze wskazaniem konkretnych produktów
  • kolorystyka ścian i pomieszczeń ze wskazaniem konkretnych produktów
  • zestawienie drzwi i listew przypodłogowych
  • szczegółowe rozwiązania elewacyjne pomieszczeń
  • projekty mebli
 • zestawienie asortymentu z ilościami i wycenami (lista zakupów)

Do projektów wykonujemy zestawienia całości asortymentu oraz pomagamy w realizacji zamówień. Nasze projekty wnętrz zawsze dostosowane są do gustów, potrzeb i możliwości naszych klientów.

Projekty mebli wykonujemy łącznie  z projektami wnętrz lub indywidualnie. Proponujemy również wykonawstwo mebli. Nasze projekty dostosowane są do gustu klienta, stylu wnętrz i wybranych rozwiązań materiałowych.

Witraż to szlachetny element wnętrza. Może być kolorystycznym akcentem, eleganckim, stylizowanym detalem, jak i nowoczesną, charakterystyczną formą. Projektowanie witraży to nasza pasja. Proponujemy i wyceniamy wykonawstwo witraży.

DOMY MIESZKALNE

Wykonywane przez nas projekty domów mieszkalnych są w pełni dostosowane do wymagań, potrzeb i możliwości naszych klientów. Projekty opracowywane są indywidualnie, z pełnym dostosowaniem do wybranej przez Inwestora działki budowlanej, otoczenia, lokalnych uwarunkowań oraz krajobrazu. Podczas projektowania doradzamy naszym klientom w zakresie funkcji jakie powinien spełniać nowy dom, rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych oraz w zakresie estetyki budynku i stylu detali architektonicznych.
Mamy wypracowane rozwiązania dla domów o dwóch lokalach mieszkalnych oraz o lokalu mieszkalnym i usługowym. Dostosowujemy rozkład i wielkości pomieszczeń, rozwiązania materiałowe, jak i estetykę budynku do każdej z funkcji jaką musi ten budynek spełnić.

BUDYNKI i LOKALE USŁUGOWE

Lokale usługowe muszą spełniać określone funkcje i wymagania, natomiast proces projektowy związany jest z uzgodnieniami branżowymi.

Wykonywane w naszej pracowni projekty lokali usługowych realizowane są kompleksowo, dostosowane są w pełni do potrzeb i oczekiwań zarówno zarządców lokali jak i ich przyszłych klientów, przy jednoczesnym spełnianiu wymagań prawnych i formalnych. Wykonujemy również projekty zmiany sposobu użytkowania lokali wraz z przeprowadzeniem procedur urzędowych.

ANALIZY ARCHITEKTONICZNO – PRZESTRZENNE

Wykonujemy profesjonalne analizy architektoniczno – przestrzenne i analizy chłonności dla planowanych inwestycji. Doradzamy w wyborze działek budowlanych.

Polecamy spotkanie z naszym architektem przy wyborze mieszkania, działki budowlanej czy projektu domu. Doradzamy naszym klientom przed kupnem mieszkania, przeprowadzając analizę możliwości dostosowania wnętrza do oczekiwań klienta. Przy wyborze działki budowlanej oraz przy wyborze projektu domu, wykonujemy analizę nieruchomości oraz najlepszych rozwiązań w projektowanym budynku.

OBSŁUGA PROJEKTU

Zakres usług pracowni obejmuje kompleksową obsługę projektu, wraz z uzyskiwaniem wszelkich wymaganych dokumentów, w tym uzgodnień, opinii i decyzji. Przeprowadzamy dla naszych klientów procedury urzędowe, które są związane z zatwierdzeniem projektu i uzyskaniem pozwolenia na budowę.
Wykonujemy adaptacje lokali usługowych do nowych funkcji, adaptacje budynków mieszkalnych i usługowych, wraz z przeprowadzeniem wszelkich procedur administracyjnych.

archiBLANCO
www.archiblanco.pl